Kurs samodzielnego dbania o włosie! [VIDEO]

#MenelskaPielegnacja

Zapytałbym: Jak tam Twoje włosie? Ale takie pytanie w czasach izolacji nie za bardzo ma rację bytu, bo wszyscy wiemy jak jest.

Cała Polska w poroście! O ile do fryzjerów i barberów można już się zapisywać, to kolejka do nich dość długo się nie zmniejszy.

Czyli co? Cierpliwe porastamy dalej? Pewnie nie będzie takiej potrzebny!

Jakiś czas temu marka Philips zapytała się mnie o to, jak sobie radzę z porostem w czasie izolacji.

Bo jak coś, to oni mają taki sprzęt, fachowo nazwany Multigroom 18w1, który spokojnie poradzi sobie z moim każdym (słowo klucz) włosiem na ciele.

A, że tego włosia trochę u mnie więcej ostatnimi czasy, nie było innej opcji niż przetestować ten sprzęt na własnym włosiu. W swojej, a właściwie babcinej stodole!

Co poza porostem cieszy się popularnością? Oczywiście! Relacje LIVE na IG. Ja relacji na IG robić nie będę, ale pomyślałem, że do tworzenia tego materiału, poza profesjonalnym sprzętem warto by było mieć profesjonalistę, który ewentualnie podpowie, która końcówka do czego i jak skrócić tyle, żebym 1 cm był 1 centymetrem.

Dlatego też, podczas nagrań połączyłem się z Arielem Słomińskim, znajomym fryzjerem i barberem, który także testuje ten model Multigrooma.

Co z tego wyszło – zobaczcie na materiale video, jaki zrobiliśmy!

Jak widać wyżej 18 częściowy sprzęt od Philipsa ma końcówki do każdej grupy włosów na ciele faceta. Łącznie z tymi nieszczęsnymi włosami w nosie i uszach! Które wyrastają nie wiadomo kiedy, i z reguły to osoby trzecie komunikują, że

“Ej Stary włosy Ci się kręcą w uszach”

Dobrą końcówką, w mojej ocenie, jest też ta do do ciała oraz miejsc intymnych, którą wykorzystuję zamiennie z kremem do depilacji. Dzięki specjalnej osłonie golenie “tych” miejsc nie będzie kończyć się jakimkolwiek zranieniem. A że sprzęt jest wodoodporny to i te miejsca można golić pod prysznicem, a nie nad umywalką 😉

No i samo etui. Fakt, że ma osobną kieszeń na wszystkie końcówki, które nie będą wypadały w momencie otwierania to bajer, który znacząco umila korzystanie ze sprzętu.

Jeżeli patrzysz teraz na swoje odbicie w lustrze i myślisz “Hmm, może spróbowałbym z tym sprzętem. W sumie Menelowi nawet łatwo poszło” to wskakuj na mojego IG, gdzie do wygrania jest 5 takich sprzętów!

Materiał powstał w ramach działań z marką.

Video / Zdjęcia: Piotr Kuc

Grafika: Viktoria Skrobotun – Pawelska

Regulamin konkursu