11 PREZENTÓW, KTÓRE MÓGŁBYM DOSTAĆ PONOWNIE!

#MenelskieWybory

Tegoroczny prezentownik to rzeczy, które sam używam, ale gdybym nie używał, to chciałbym używać. Nie ma w nim podziału na płeć, bo i po co? Takie sprawdzone i polecone od Menela! Korzystajcie!

O samej technologii szczoteczki Genius X pisałem Wam w osobnym poście (TUTAJ). Nie jest może to najtańszy prezent, ale jest to produkt, który spokojnie posłuży Wam przez lata. To po pierwsze. Dzięki wymiennym końcówkom używać go może każdy członek Waszej rodziny i nie tylko. To po drugie!

A po trzecie: łapcie 200 zł zniżki na tę szczoteczkę! KOD: ORAL-B-200ZŁ Ważny do 09.12.2020! A tutaj możecie odzyskać jeszcze kolejne 200 zł w ramach programu CashBack: https://bit.ly/oralbcashback

Nie mogło nie być tutaj polecenia naszego miejsca Into The LAS! Przygotowaliśmy dla Was specjalne, wyjątkowo ładne vouchery, które można wykorzystać przez cały rok! Voucher może być imienny, dodatkowo wydrukowany jest na czerpanym papierze, zamknięty w zielonej kopercie, która zabezpieczona jest złotą pieczęcią z laku! Czyli generalnie my Wam go przygotowujemy i wysyłamy, a Wy kładziecie go tylko pod choinką! Piszcie na adres: hello@intothelas.com

Serum, jeżeli ktoś nie wie, to taki mocno skoncentrowana bomba dla skóry! Stosuje się je na noc, a jego działanie zacząco zahamuje procesu starzenia skóry! Pierwotnie dedykowane jest dla kobiet, ale umówmy się dlaczego nie miałoby być używane wspólnie?

Hanię poznałem przypadkiem, kiedy grała support przed warszawskim koncertem Olafura Arnalds’a. Przepadłem! Jest kapitalna!

Nowa książka Michała Kędziory to taka kompleksowa ściągawka z tego co nakładać na określone okazje. Wszystko podane prosto i przejrzyście. Jeżeli więc nie jesteś wielkim fanem mody, ale zależy Tobie aby dobrze wyglądać myślę, że z tą książką będziesz miał ułatwione zadanie.

Polecając Wam nebulizator czuje się jak emeryt i rencista! Dosłownie! Jednak, jeżeli tak, jak ja, przekroczyłeś już tę granicę w swoim życiu, w której ważniejszym jest fakt wyspania się, odpowiedniej diety i ogólnej troski o własne ciało, to nebulizator może być gadżetem, który przypadnie do gustu i zdecydowanie poprawi jakość oddychania. A umówmy się, kwestie dróg oddechowych obecnie są bardzo ważne. Ja używam do niego mgiełki solankowej, za niecałe 20 zł!

O CBD mówiłem Wam już nie raz na moim IG. Śmiało mogę powiedzieć, że jest to odkrycie mojego życia! Największy plus? Zdecydowana poprawa jakości snu! Ale tak diametralna (i od pierwszego użycia), że aż sam jestem w szoku! Zdaję sobie sprawę, że w naszym kraju produkty konopne cały czas niestety cieszą się złą sławą, jednak trzymając się zasady, że ignorancja jest gorsza od głupoty to polecam Wam film Kasi Gandor (KLIK), która w bardzo merytoryczny sposób opowiada o tej roślinie i produkcie, jakim są oleje CBD

Przyznaję, że hasło kiedy moja Vika, Mama i znajome zachwycały się kuracjami Olaplex, to ja, z reguły przewracałem oczami. Wydawało mi się, że to kolejna jakaś seria produktów chwytliwych marketingowo. Później ponownie zacząłem zapuszczać swoje włosy i w jednej z przesyłek dostałem w prezencie ten produkt. Przepadłem! Błysk taki, że klękajcie narody! Serio! Nic się nie puszy, a rozdwajające końcówki znikają! No i najważniejsze: wydajność. Wystarczy Wam na kilka miesięcy, bo używa się go w bardzo niewielkich ilościach!

Peterson to dość kontrowersyjny autor. W mojej ocenie bezpodstawnie. Niemniej jednak, nie o tym dzisiaj. “12 Życiowych Zasad” w mojej ocenie to obowiązkowa publikacja dla każdego, kto lubi poszerzać swoje horyzonty myślowe.

Kiedyś kwasy robiło się tylko u kosmetyczki. Dzisiaj można śmiało robić je samemu w domu! Używam go dwa razy w tygodniu, głównie dlatego, że mam skórę mocno przetłuszającą się. Idealnie rozjaśnia skórę, pomaga pozbywać się zaskórników i pryszczy. Szczerze? Jeden z moich must have w męskiej pielęgnacji.

Grafikę Miłki Steciak mamy u siebie w Into The LAS w Domku Łąkowym. Prywatnie Miłka to przyjaciółka mojej Viki, ale nawet gdyby nią nie była, to przyznajcie ładnie dziewczyna grafikuje!