#InToTheLas: Wpadnij do nas na weekend na wspólne gotowanie! [KONKURS]

#InToTheLas

WRESZCIE! Skończyliśmy kuchnie w #InToTheLas.

Zanim jednak o kuchni, to już teraz zajawię Ci konkurs, o którym więcej napiszę w dalszej części postu! Nagroda mnie samego lekko stresuje, bo do wygrania jest weekend w #InToTheLas!

Weekend sam w sobie nie jest dla mnie stresem. Stresuję się na myśl, że będzie to weekend, gdzie poza Twoją osobą towarzyszącą (oczywiście jak wygrasz) będę ja z moją Viką! 🙂

Reszty w tym temacie szukaj w dalszej części postu!

Realizacja całej przestrzeni #InToTheLas różni się od pierwotnie założonego projektu. Nie wiem czy jest to standard w wykończeniówce, ale u nas, w trakcie prac budowlanych, zaczęło okazywać się, że pierwotny projekt nie będzie optymalnym wykorzystaniem, skądinąd niewielkiej przestrzeni (każdy domek ma ok. 30 m2).

Dodatkowo mieliśmy poczucie, że wcześniej założony projekt nie do końca ma “ducha” miejsca jakie chcemy tworzyć.

Duża w tym moja wina, bo niestety moje myślenie abstrakcyjne nie jest tak wysoce rozwinięte i ilekroć widzę projekt wydrukowany na kartach papieru, to z reguły nigdy nie umiem wyobrazić sobie tego w wersji fizycznej.

W każdym razie finalna realizacja stworzona na bazie projektu Karoliny z Yo Home Design jest dokładnie, tym na czym nam zależało.

Jak już wspominałem w swoich relacjach Instastories na moim IG [KLIK], tematy około-budowalne to dla mnie nowa porcja wiedzy. A z wiedzą, wiadomo jak jest. Nikt od razu nie urodził się Einsteinem. Ilość gaf i błędów jakie popełniłem przy wykończaniu #InToTheLas niech może zostanie moją słodką tajemnicą.

Moje dwie największe przyjemności od jakiegoś czasu to “nicnierobienie” i jedzenie. I właśnie takiego “ducha” będziemy chcieli przekazać każdemu, kto będzie odwiedzał #InToTheLas.

“Nicnierobienie” w otoczeniu Otuliny Biebrzańskiego Parku Narodowego w mojej ocenie jest wartością samą w sobie. Jeżeli do tego dodamy jeszcze samodzielną celebrację kubków smakowych i sytość żołądków każdego z gości naszej przestrzeni, no to czego chcieć więcej?

Narobiłem Ci smaka? No to czas na konkurs! 

Zapraszam Cię do konkursu, w którym do wygrania jest weekend w #InToTheLas dla Ciebie i osoby towarzyszącej. Bonusem jest towarzystwo mnie i mojej Viktorii!

Pokażemy Ci okoliczne lasy, posiedzimy w otoczeniu pobliskich łąk, no i najważniejsze – wspólnie pogotujemy! W końcu nic tak nie zbliża ludzi jak wspólne jedzenie!

Lubisz ryby, będą ryby! Wolisz mięso, będzie mięso! Rekomendujesz wege – nie ma problemu! A że mamy sprzęt wyposażony w przemyślane rozwiązania i zmywać nie będzie trzeba! To czego chcieć więcej?

A wieczorem rozpalimy sobie balię i pod gołym niebem wygrzejemy kości, popijając winko na lepsze trawienie!

Totalny chill!

A teraz ZASADY KONKURSU:

  • Na swoim Instagramie wrzuć zdjęcie, które będzie zachowane w klimacie poniższego zadania:

Wspólne gotowanie z Menelem w #InToTheLas jest dla mnie, bo na bank gotuję lepiej niż on!

(opublikuj na IG swoją wariację tego, co zjadłbyś z Menelem w #InToTheLas, oznacz profil @Ekskluzywny_Menel oraz dodaj #InToTheLas)

  • Spośród wszystkich zdjęć wybierzemy jedno, to najbardziej ciekawe i kreatywne, z autorem którego spędzimy wspólny weekend w #InToTheLas
  • Konkurs trwa do 04.12.2019 r.

Nie wiem jak Tobie, ale mi już kiszki marsza grają! Czekam na Twoje zgłoszenie i być może do zobaczenia niedługo w Sojczynku! Trzymam kciuki!