Każdy Gentleman używa dobrych perfum

#menelskiewybory

O ile mężczyźni do tematu mody podchodzą jeszcze z pewną dozą dystansu, to w kwestii perfum są zdecydowanie bardziej odważni. 

I bardzo dobrze – który z nas nie lubi dobrze pachnieć?

Męskich zapachów jest pewnie tyle ile damskich. Ich entuzjastami są zresztą nie tylko mężczyźni, zapewne każdy z Was ma znajomą, która lubi użwać męskich zapachów. 

Przyznaję, że w męskim zapachu na kobiecym ciele jest pewna magia. 

Marka Givenchy zdecydowała się na stworzenie nowego zapachu, który inspirowany jest ich klasykiem istniejącym na rynku od 1975 roku. 

Uspokajam tych, którzy boją się, że wcześniejsza wersja tego zapachu zostanie wycofana z rynku. Nie zostanie. Przynajmniej na teraz. 

Nutą głowy nowego zapachu jest irys, który połączony z zapachem słodkiej gruszki tworzy ciekawą kompozycję. Nawiązaniem do zapachu z 1975 roku jest akord paczuli i skóry, który intesywnie wzmacnia zapach całych perfum. 

Ambasadorem najnowszego zapachu został aktor Aaron Taylor-Johnson, zdobywca Złotego Globu za drugoplanową rolę w filmie Zwierzęta Nocy. 

Marka mianowała aktora nowym Dżentelmenem Givenchy, a efektem tej nominacji jest sesja zdjęciowa oraz film będący tłem całej kampanii. 

Zapach dostępny będzie od 22 sierpnia w dwóch flakonach:

50 ml cena ok. 300 zł
100 ml cena ok. 420 zł 

A za kilka dni będę miał dla Was konkurs z nagrodami w postaci najnowszego zapachu Gentleman!