5 NAJLEPSZYCH FRYZUR NA 2017 ROK

#menelstwosieszerzy

Poza właściwą stylizacją, my mężczyźni powinniśmy zwracać uwagę także na to co nosimy na głowie. I bynajmniej nie o czapkach mowa. Dobrze ostrzyżone włosy robią tyle, co makijaż u kobiet. 

Wybrałem dla Was 5 rodzajów fryzur, które w mojej ocenie, będą jednymi z modniejszych w tym roku.

man_bunW ubiegłym roku mieliśmy do czynienia z różnymi wariacjami tej fryzury. Najgorszą jej wersją była opcja “na trepanację czaszki” z idiotycznie wygolonymi bokami. W tym roku, jeżeli decydujecie się na spinanie włosów w koka, to pamiętajcie aby nie wygalać sobie w żaden sposób ani boków ani tyłu. 

Taka fryzura idealnie sprawdzi się w przypadku praktycznie każdego kształtu twarzy. 

wskazówka: jeżeli masz bardziej owalną twarz – nie związuj koka za wysoko, ponieważ spotęgujesz efekt owalu. Natomiast w przypadku twarzy okrągłej związanie takiego koka wyżej pozwoli Tobie optycznie wydłużyć owal twarzy.

dlugie_rozpuszczoneChociaż zapuszczanie włosów to proces żmudny i przez dłuższy czas dość denerwujący. To jednak długie, rozpuszczone włosy wcale nie wyglądają niemęsko. I warto jest cierpliwe poczekać aż osiągną właściwą długość. Co więcej taka fryzura dodaje charakteru i jest zdecydowanie mniej popularna niż chociażby fryzury wymienione poniżej. Długie włosy idealnie sprawdzą się w przypadku kiedy mamy je gęste i mocne. 

wskazówka: kluczowe w przypadku tej fryzury jest nadanie struktury i objętości naszym włosom. Dobre cieniowanie wykonane przez fryzjera da nam gwarancję, że nie będziemy wyglądać jak cocker spaniel. Do stylizacji polecam produkty z solą morską, która nadaje włosom tzw. beach look’u.

layered_undercutNadanie wyraźnych warstw we fryzurze, bardzo krótko po bokach i z tyłu oraz trochę dłużej na górze to jeden z fajniejszych trendów na 2017 rok. Fryzura idealna w przypadku osób z bardziej pociągłą twarzą. U osób z okrągłą twarzą może pomóc optycznie wydłużyć owal twarzy.

wskazówka: taka fryzura nie będzie dobrze wyglądała u osób posiadających zakola. 

klasyczne_ciecieO tym, że klasyka jest zawsze w modzie wiemy nie od dzisiaj. Podobnie ma się sytuacja w przypadku klasycznego, męskiego cięcia. Charakteryzującego się stopniowaną długością po bokach i z tyłu oraz dłuższą górą. Ułatwieniem w stylizacji takiej fryzury jest odpowiednie pocieniowanie górnej części przez fryzjera. 

wskazówka: do nadania odpowiedniej struktury w takiej fryzurze idealnie sprawdzają się pomady, które nadają lekkiego błysku. Górę możesz nosić zaczesaną gładką na bok lub lekko zwichrzoną, jednak w przypadku klasyki zawsze układaj je na któryś bok.

artystycznynieladArtystyczny nieład jest fryzurą zbliżoną pod katem strzyżenia do klasycznego cięcia, o którym piszę wyżej, jednak tutaj kluczem jest stworzenie odpowiedniego bałaganu na głowie. Fryzura ta jest idealna w przypadku osób z kręconymi lub lekko kręconymi włosami. W przypadku osób z prostymi włosami kluczowe jest nadanie odpowiedniej struktury włosom. 

wskazówka: do tworzenia takiego bałaganu wykorzystuj pasty, które dodatkowo zmatowią włosy. 

źródło: pinterest.com