EKSKLUZYWNY MENEL / MR. VINTAGE X REMINGTON INDESTRUCTIBLE: COŚ DLA WŁOSIA

#menelstwosieszerzy

Nieodzownym elementem mojego “menelstwa” jest broda, która po kilku nieudanych próbach, na stałe zagościła na mojej twarzy.

 Zbiegło się to trochę z okresem wielkiego powrotu bujnego zarostu wśród mężczyzn.

Dla jednych jest to nowa moda, dla drugich coś co nigdy z tej niej nie wyszło, dla jeszcze innych temat „nie do zaakceptowania” – co człowiek to opinia. Jednak fakt jest jeden, broda dodaje charakteru, szczególnie ta zadbana. Razem z Michałem Kędziorą z bloga Mr.Vintage zostaliśmy zaproszeni do współpracy z marką Remington, która właśnie wypuściła na rynek gamę produktów skierowanych do męskiego włosia, zarówno tego na twarzy jak i na głowie. Mój wybór padł na strzyżarkę Indestructible, która pomimo tego, że jest strzyżarką do włosów przeze mnie wykorzystywana jest do pielęgnacji mojej brody, nadając jej odpowiednią długość oraz właściwy kontur.

Dzięki możliwości wybrania 11 długości, każdy z Was będzie w stanie dopasować długość włosia do tego na którym Wam aktualnie zależy. Sprzęt działa zarówno „pod prądem” jak i z akumulatora. Ale najważniejszy jest chyba fakt, że możecie nim rzucić o ścianę, na przykład kiedy długość okaże się za krótka 😉 i być pewni, że nic się jemu nie stanie. Myślę, ze taka strzyżarka jest fajną alternatywą dla tych z Was, którzy nie mogą sobie pozwolić na wizytę w profesjonalnym Barbershopie lub kiedy takiego nie ma u Was w mieście. 
 
Zerknijcie na zdjęcia z backstage z sesji dla marki a także wpadnijcie na stronę: www.kazdasytuacja.pl gdzie możecie zgarnąć niezniszczalną latarkę Varta i świetny wypad survivalowy!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

kurtka – ZARA / spodnie – H&M / buty – CONVERSE / t-shirt – H&M / fullcap – NEW ERA via SIZEER.COM / łańcuszek – APART
 
zdjęcia: Mateusz Pawelski / Krzysztof Opaliński 
post sponsorowany