PYTANIE NA ŚNIADANIE: WYPRZEDAŻE

#menelstwosieszerzy

W sobotnim wydaniu programu Pytanie na Śniadanie mówiliśmy o wyprzedażach, które właśnie ruszyły w większości marek odzieżowych (materiał VIDEO macie w linku) O tyle o ile kupienie t-shirtu na przecenie nie jest w mojej ocenie warte przedzierania się przez zwiększone zaludnienie powierzchni sklepowej, to “upolowanie” jakiejś świetnej kurtki, czy butów przecenionych o kilka stówek jest już warte chwili zachodu.

 MATERIAŁ VIDEO
 

ekskluzywnymenelpytanienasniadanie2

Dla tych z Was, którym i taki zachód nie jest warty swojej ceny polecam korzystanie ze sklepów ON-LINE, gdzie jedyne do czego musimy się zmusić, poza opłatą za rzecz to odbiór przesyłki w wybranym przez nas sklepie (wtedy kiedy chcemy mieć darmową przesyłkę). W tym momencie praktycznie większość marek, które mają swoją ofertę w sprzedaży on-line daje możliwość bezpłatnej dostawy do wybranego sklepu, bezpłatnego zwrotu, jeżeli okaże się, że dana rzecz nam nie pasuje. Część sieciówek za zakupy przez internet powyżej pewnej kwoty daje możliwość bezpłatnej dostawy do domu jak i zwrotu z odbiorem u nas w domu.

Tak jak mówiłem w studio, nie spotkałem się do tej pory z sytuacją aby największe marki w okresie wyprzedaży sztucznie zawyżały ceny pierwotne tylko po to zakłamać rzeczywistość w kwestii różnicy ceny pomiędzy tą przed obniżką a tą po. W mniejszych markach, nie daje sobie ręki uciąć, bo bywa z tym różnie.

Osobiście bardziej przepadam za wyprzedażami zimowymi, bo wtedy najwięcej można zaoszczędzić, natomiast w tej wyprzedaży mam zamiar znaleźć jakiś fajny garnitur ale póki co cierpliwie czekam na drugie progi obniżek.

Wy już coś upolowaliście?