VISTULA WIOSNA / LATO 2017

#menelskiewybory

Komunikat prasowy VISTULI dotyczący najnowszej kolekcji brzmi: Młodzi, ambitni i pewni siebie – bohaterami najnowszej kampanii wizerunkowej marki są przebojowi mężczyźni o silnych charakterach. Nie stronią jednak od żartów, zabawy i przygód. Przyjaźń jest dla nich kluczową wartością. 

Jak to się ma do kolekcji, którą prezentuje marka? 

Kolekcja jest na pewno lżejsza i mniej formalna. Kolorystyka jak i wzory zdecydowanie letnie, jednak mogłyby być bardziej przebojowe i wyrazistsze.

Vistula cały czas swoją główną uwagę skupia na istocie krawiectwa, kładąc główny nacisk na garnitury i marynarki, których ma najwięcej w swojej ofercie.

Moim faworytem jest dwurzędowy garnitur, który można idealnie nosić zarówno z białą koszula jak i z gładkim t-shirtem.

Najsłabiej wypadają dzianiny, których pomimo tego, że jest mało, to zupełnie nie nawiązują do myśli przewodniej tej kolekcji jaką jest siła charakteru i przebojowość. 

Jednak jest to dla mnie o tyle zrozumiałe, że marka swoją główną atencje przykłada do wspomnianych garniturów i marynarek, które są naprawdę świetne.

Za sesję wizerunkową marki odpowiada Mateusz Stankiewicz z AF PHOTO, która realizowana była w okolicach jeziora Wulpińskiego.

Co przykuło moją największą uwagę? Zobaczcie!  Kolekcja do kupienia jest w sklepach stacjonarnych marki, a także on-line

źródła: materiały prasowe