Po przeczytaniu tego postu przestaniesz mierzyć buty!

#MenelskieWybory

Jakiś czas temu razem z „Panią Gadżet” czyli Anną Nowak, Kasią Gandor i Izą – Warszawską Lalą wzięliśmy udział w kampanii promującą nową technologię z jaką na rynek weszła marka eobuwie.

Śmieje się, że jest to rozwiązanie przygotowane specjalnie pod mężczyzn – bo akurat, to właśnie my, faceci, jesteśmy tą grupą, która raczej nie za bardzo lubi robić zakupy w sklepach obuwniczych czy odzieżowych.

Po tym poście, te pierwsze będziecie mogli omijać szerokim łukiem. Dosłownie!

Wszystko rozgrywa się o skan stopy. Do tego w trójwymiarze. Który raz zeskanowany i zapisany w Twoim profilu pozwoli dobrać odpowiedni rozmiar buta. Bez ich mierzenia.

Nie wierzysz?

No to ten jeden raz musisz udać się do sklepu eobuwie aby taki skan wykonać. A następnie możesz wracać do domu aby do końca życia nie mierzyć już butów przed ich zakupem!

Mówisz, że masz dzieci?

Ich stopy też możesz zeskanować, a system podpowie Tobie kiedy należy zrobić aktualizację rozmiaru stóp Twoich pociech.

Pomyśl, że ta opcja daje Tobie całkiem dobre pole manewru w temacie prezentu dla płci pięknej. Musisz tylko znaleźć patent jak zeskanować Jej stopy 😉

Reasumując, o romansie technologii z modą mówi się już od dłuższego czasu. W tym konkretnym przypadku to technologia gra główne skrzypce – tylko po to aby zabawa modą została dla Ciebie. 

Zobacz jak to działa w filmie poniżej:

Post powstał w ramach działań z marką.