3 SERIALE NA WEEKEND

#menelskiewybory

W ten weekend wyjątkowo nie o filmach a o serialach. Zobaczcie jakie propozycje dla Was przygotowałem.

Ale uważajcie – mogą wciągnąć!

CHEF’S TABLE

Do “Chef’s Table” najlepiej zasiąść mając pełny brzuch albo chociaż mając pod ręką coś do przekąszenia. 

Oglądanie potraw, przyrządzonych przez najlepszych kucharzy na świecie przyczynia się do aktywniejszej pracy ślinianki.

W każdym odcinku poznajemy innego kucharza i jego podejście do prowadzenia restauracji. Poznajemy ich też z prywatnej strony, ich młodość i to skąd wzięła się w nich pasja do gotowania.

To co widzimy na ekranie jest zupełnie różne od obrazu szefów kuchni, których możemy obserwować w znanych programach kulinarnych. Na całe szczęście nie zobaczymy tu więc latających epitetów, talerzy, sztućców czy wypluwanego jedzenia.

Będzie za to dużo dobrego (i ładnie podanego!) jedzenia, które na pewno zainspiruje każdego z Was do poeksperymentowania w czeluściach własnej kuchni.

Do obejrzenia TUTAJ 

MOST NAD SUNDEM

Nie od dziś wiadomo, że szwedzkie kryminały należą do jednych z najlepszych. Podobnie sprawa ma się z serialami kryminalnymi, czego potwierdzeniem jest „Most nad Sundem”.

Nie ukrywam, że jest to jeden z tych seriali, który całkowicie mnie pochłonął na kilka dni. Wystarczył tydzień na skończenie wszystkich trzech sezonów.

W serialu śledzimy losy pary detektywów, których sposób pracy diametralnie się od siebie różni. Mimo to, rozwiązując sprawy stanowią niemal duet idealny.

Obserwowanie relacji tej dwójki i spraw, które rozwiązują potrafi wciągnąć na długie godziny.

Do obejrzenia TUTAJ 

THE AFFAIRThe Affair” to serial, który może nie ma oryginalnej fabuły ani niesamowitej akcji. Za to sposób realizacji i narracji sprawia, że mimo że temat jest dosyć oklepany to jednak jest to serial, który wciąga i przykuwa swoją uwagę.

Jak sam tytuł mówi, serial opowiada o romansie, który nie zakończył się zbyt dobrze.

Jednak przyczyny romansu, jak i to jak przebiega i do czego doprowadził widzimy z dwóch stron – każdy odcinek podzielony jest równo na pół.

Te same sytuacje widzimy oczami mężczyzny i kobiety. Jak łatwo się domyślić, każda ze stron widzi w zupełnie inny sposób.

Do nas należy decyzja, która ze stron ma racje.

Do obejrzenia TUTAJ