AZZARO WANTED – KONKURS

#menelstwosieszerzy

W maju tego roku, na Lazurowym Wybrzeżu odbyła się światowa premiera najnowszego zapachu WANTED marki Azzaro, na której miałem przyjemność być polskim reprezentantem.

Marka, która od zawsze jest wierna swoim pierwotnym wartościom, które przedkłada w obraz ekscentrycznego mężczyzny: pełnego brawury, hojnego, wzbudzającego pożądanie uwodziciela i kochającego wolność hedonisty, który z życia czerpie pełnymi garściami.

Dewiza dla najnowszego zapachu brzmi: ”baw się, przyciągaj spojrzenia i uwierz w swój sukces”.

Najnowszy zapach to symbol wejścia marki w nową erę oraz potwierdzenie ambicji nadania cielesnej postaci trzeciemu, po Azzaro Pour Homme i Chrome, mężczyźnie Azzaro.

Na uwagę niewątpliwe zasługuje także projekt flakonu zapachu, zupełnie odbiegający od klasycznych flakonów.

2016-wanted-100ml-matiere-330

wanted-skla%cc%a8d4

Podczas premiery zapachu miałem przyjemność porozmawiania z CHRISTOPHE DE LATAILLADE, Dyrektorem Artystycznym marki Azzaro, który opowiedział mi o procesie powstawania zapachu.
(rozmowa w języku angielskim)

Twarzą zapachu jest pochodzący z Norwegii Nikolai Danielsen, który okazał się być świetnym gościem, który bardzo skracał dystans pomiędzy sobą a wszystkimi obecnymi na premierze.

Poza nowym zapachem Azzaro, moim odkryciem jest zupełnie inne podejście do tematu perfum. Do tej pory w ogóle nie zwracałem uwagi na artystyczną i emocjonalną cześć procesu tworzenia zapachów. Po prostu, jeżeli zapach mi się podobał to go kupowałem, jeżeli nie, omijałem go. Jednak dzięki temu, że miałem szansę poznania od tzw. “kuchni” procesu tworzenia zapachu Wanted, zacząłem patrzeć na perfumy w trochę inny sposób – nie będzie to zbytnio górnolotne, jeżeli stwierdzę, że dobry zapach powinien opowiadać historię, i poza samym faktem woni na naszej skórze musi pobudzać naszą wyobraźnię.

Jeżeli chodzi o moją wyobraźnię w przypadku AZZARO WANTED to jest ona pobudzana bardzo intensywnie. Głównie jest to zasługa wetywerii i cytrusów dodawanych do zapachu. A przez fakt, że dopiero po pewnym czasie swojej obecności na skórze zapach odkrywa swój pełen bukiet, przez co wyobraźnia jest stymulowana w na nowo przez dłuższy czas. Istotny jest także fakt, że zapach jest bardzo trwały.

Ciekawy jestem jakie będą Wasze opinie o tym zapachu. A żeby uspokoić swoją ciekawość mam dla Was mam do rozdania 6 zapachów AZZARO WANTED!

Co zrobić aby je wygrać? Wszystko opisałem na swoimi INSTAGRAMIE!

wanted_2016_gb-int-220x285

_mg_4421 _mg_4322 _mg_4107 _h1a3778 _h1a3025 cover