LOOKBOOK #200: LEATHER TROUSERS, ERDEM HOODIE AND TIMB

#menelskamoda

SKÓRZANE SPODNIE TO JEDEN Z MOCNIEJSZYCH TRENDÓW W SEZONIE. 

Wspomniane spodnie tym razem połączyłem z klasycznym hoodie z kolekcji #ERDEMxHM o której pisałem Wam TUTAJ, musztardowym, dwurzędowym płaszczu i klasycznymi “6” od Timberlanda.

Dodatki tej stylizacji to szara bandana, którą zdecydowałem się przewiązać dookoła cholewki buta oraz smart – watch od Diesla.  

Przyznaję się do zajawki na gadżety w postaci “inteligentnych zegarków”, szczególnie jeżeli są połączeniem klasycznie wyglądającego zegarka z technologią jaką można weń “zapakować”.

Choć Diesel zdecydował się wprowadzić smart – watch’e do swojej oferty dopiero w tym roku, to trzeba im przyznać, że pod kątem funkcjonalności i dodatkowych “bajerów” stawia to ich modele na wyższej półce “bystrych zegarków”. 

Poza standardowymi funkcjami, takimi jak: terminarz, książka adresowa, powiadomienia, personalizacja tarczy, modele Diesla łączą się dodatkowo z aplikacjami sportowymi takimi jak Strava, Google Translate czy Spotify. 

Ciekawym bajerem jest także opcja Google Assistant, która w połączeniu z mikrofonem wbudowanym w zegarek pozwoli znaleźć odpowiedzi na nurtujące nas pytania. 

A z klasycznych rozwiązań – warto podkreślić możliwość wymiany paska, który możemy dobierać do noszonych przez nas stylizacji.

PŁASZCZ / BLUZA / SPODNIE / LONG – SLEEVE / BUTY / BANDANA / SYGNET / ZEGAREK

   

PŁASZCZ / BLUZA / SPODNIE / LONG – SLEEVE / BUTY / BANDANA / SYGNET / ZEGAREK