CO MI W USZACH GRA?

#menelstwosieszerzy

Muzyką interesuję się zaraz po modzie, dlatego nie raz zastanawiałem się czy mogą one iść ze sobą w parze. Niektórym ciężko znaleźć tu powiązania.A jednak!? Detale w postaci słuchawek mogą, a nawet powinny stać się idealnym dopełnieniem naszych stylizacji.

Jako osoba po szkole muzycznej od zawsze zwracałem uwagę na jakość dźwięku w moich słuchawkach. Dlatego też wypróbowałem ich naprawdę wiele. Te które były wygodne, jakościowo nie należały do najlepszych – z kolei te w których dźwięk był na wysokim poziomie, nie były dopasowane do uszu, nie wspominając o tym, że stylówce bardziej przeszkadzały niż pomagały. Może to brzmi śmiesznie, ale często my faceci, nie zwracamy uwagi, że wystające kabelki słuchawek lub wielkie „nausznice” odciągają uwagę od naszego wizerunku. Dodatkowo te drugie powodują, że czasami wyglądamy karykaturalnie.

_dsc6332

Chcąc połączyć modę z muzyką i to w dobrej jakości, znalazłem rozwiązanie w postaci słuchawek firmy B&O Play. Wybrałem model H8, w szarobrązowym kolorze. To właśnie kolor sprawia, że słuchawki są bardziej dyskretne, nie rzucają się w oczy, ale podkreślają stylizację. Brak kabla (słuchawki działają poprzez bluetooth) powoduje, że całość wygląda minimalistycznie i elegancko. Taki sprzęt śmiało założysz do casualowego zestawu, o zestawach street nie wspominając. Osobiście jestem zdania, że śmiało można nosić je nawet do garnituru, do którego dodają fajnej nonszalancji.

Gdy po raz pierwszy założyłem słuchawki włączyłem sobie debiutancki album MØ (swoją drogą polecam!), poczułem trzy znaczące różnice w porównaniu do moich poprzednich słuchawek. Feria dźwięków była wyraźniejsza i zrównoważona, system aktywnie redukujący szumy otoczenia spowodował, że nic dookoła nie odwracało mojej uwagi od muzyki, a aluminiowy, dotykowy panel na prawej słuchawce ułatwił sprawne i szybsze zmienianie utworów, pauzowanie czy przewijanie. Przyznam, że dopiero wtedy zrozumiałem znaczenie słów “znaleźć się w świecie muzyki”, choć wydawało mi się, że byłem już tam wcześniej. 

_dsc6427 _dsc6387

_dsc6418

Jako, że nie jestem aż takim egoistą – mam dla Was 3 pary słuchawek B&O PLAY H8 w kolorze czarnym!

Co zrobić, aby je wygrać? Zasady są proste! Dokończ zdanie „Muzyka jest dla mnie….” w komentarzu pod tym postem! Wygrywają najbardziej kreatywne komentarze (pamiętajcie, że komentarz to nie tylko słowo pisane i wcale nie musi to być jeden komentarz)!
Konkurs trwa do 27.03.2016 r.
 

WYGRYWAJĄ:
Kamil Ski / Michał Śladu / Maria Nowak – proszę Was o podanie Waszych adresów – adresy możecie wysłać na maila: ekskluzywnymenel@gmail.com


zdjęcia: Mat Pawelski