LOOKBOOK #195: CAMELOWY PŁASZCZ, T-SHIRT W PASKI I BORDOWE VANS’Y

#menelskamoda

Dla mnie lata 90-te poza gumami Turbo, bluzami Fila to także kultowe Vans’y. Noszone w wersji biało czarnej były największym lansem na osiedlu, przynamniej w mojej rodzinnej Gołdapi. 

I choć z tamtego okresu pozostały już mgliste wspomnienia, to z nie lada frajdą tworzyłem dzisiejszą stylizację, której bazą są bordowe Vans’y i camelowy płaszcz kupiony w sąsiednim „lumpeksie” za bagatela 18 zł.
 
Ci z Was, którzy nie wiedzą jak kupować w sklepach z „odzieżą na wagę” powinni zobaczyć TEN film, w którym pokazuje Wam moje sprawdzone sposoby na zakupy w tych sklepach!
Są takie części garderoby, które nigdy nie wyjdą z mody, niezależnie od tego co w danym momencie jest „w trendzie”. Beżowy płaszcz, podobnie jak i chociażby biała koszula, granatowy garnitur, klasyczne jeansy czy 
chociażby wspomniane “sneakery” zawsze będą dobrym wyborem każdego stylowego mężczyzny. 
 
Oczywiście, rozstrzał stylistyczny pomiędzy elegenckim płaszczem a sportowymi sneakersami jest wielki i mogłoby się wydawać, że związku pomiędzy nimi nie ma, jednak kto powiedział, że “casual – friday” zawsze musi oznaczać zamianę spodni garniturowych na jeansy? 
 
Połączenie takiego sportowego obuwia, tak z marynarką i jeansami, jak i właśnie t-shirtem i materiałowymi spodniami może być świetną opcją na „luźne piątki” czy wypady ze znajomymi do miasta.