LOOKBOOK #127: SPECTRE

#menelstwosieszerzy

6

LOOKBOOK #127: SPECTRE 

W czerwcu tego roku marka HP wypuściła na rynek nowy model komputera osobistego HP SPECTRE.
Myślę, że skojarzenie z Jamsem Bondem nie jest bezpodstawne, bo sam Agent 007 nie pogardziłby takim komputerem.

Podobnie zresztą jak i Menel.

Zapewne zastanawiacie się co może łączyć mnie, jako blogera modowego z najnowszym modelem komputera osobistego? Pomijając fakt, że komputer jest podstawowym narzędziem mojej pracy, i istotna jest dla mnie kwestia parametrów technicznych, o których napiszę Wam za chwilę, to jako osoba zajmująca się stylem uważam, że poza dobrymi parametrami technologicznymi kluczowym jest wygląd urządzenia. Komputer jest jednym z tych narzędzi, które w mojej ocenie, poza wysokiej jakości technologią, muszą także bardzo dobrze wyglądać i podkreślać mój styl.

Dokładnie tak jest w przypadku HP SPECTRE.

Przyznam się Wam szczerze, że na samym początku podchodziłem z lekkim dystansem do tej współpracy, jednak trwało to tylko do momentu kiedy dostałem swój model SPECTRE i zacząłem na nim swoją pracę.
Jest to najsmuklejszy komputer na rynku, który mierzy 10,4 mm w najgrubszym punkcie. Bezramkowy ekran w całości pokryty jest szkłem Gorilla Glass. Pomimo małych gabarytów jestem w stanie pracować “na baterii” ok. 9,5 godziny, co w moim przypadku ma ogromne znacznie.

HP SPECTRE to także współpraca z marką BANG & OLUFSEN, która jest odpowiedzialna za głośniki w tym modelu, które jako niedoszły muzyk uwielbiam!

Urządzenie ma 8 GB RAM i dyski o pojemności 256 lub 512 GB SSD. Jego wnętrze, to także niskonapięciowe procesory i5 lub i7.
Jeżeli chodzi o złącza, model posiada 3 porty USB typu C oraz złącze jack 3,5 mm.

Wszystko zamknięte w kolorystyce czerni i złota, która właśnie jest kolejnym argumentem “na tak”, bo jak wspomniałem na samym początku, dla mnie technologia w dzisiejszych czasach musi iść w parze ze świetnym designem.

I właśnie idealne połączenie tych dwóch światów wpłynęło na moją decyzję wejścia w tę współpracę.
Zobaczcie zdjęcia z pierwszej sesji wizerunkowej dla tej marki.

 

1 2 3 4 5  7 8 10 11 12

garnitur – LANVIN | DH VITKAC / koszula – ARMANI | DH VITKAC / buty – GUCCI | DH VITKAC / spinki – LANVIN | DH VITKAC / głośnik – BANG & OLUFSEN

zdjęcia: Mat Pawelski