LOOKBOOK #206: Z czym nosić skórzane spodnie?

#menelskamoda

PRZYZNAJĘ, ZE SPODNIAMI SKÓRZANYMI BYŁO TAK:

Najpierw mówiłem, że czegoś takiego nie będę nosił, aby następnie przekonać się do nich na tyle, że mam już obecnie dwie pary w swojej szafie, które nosze praktycznie non stop!

O tym, że skórzane spodnie to jeden z mocniejszych trendów tego sezonu pisałem Wam już wcześniej. 

Taki model spodni, ze względu na swój rock’and’roll’owy sznyt, idealnie nadaje się do stylizacji z pogranicza grounge i street. 

Wspomniane spodnie, tym razem połączyłem z klasycznym, brązowym płaszczem, koszulą over – size, zielonym t-shirtem i sneakersami za kostkę. 

Srebrny sygnet z jaspisem i smart – watch na metalowej bransolecie to jedyne dodatki z całej stylizacji. 

Jak zapewne zwrócicie uwagę, do tej stylizacji wybrałem mocno kolorową tarczę zegarka, która jest ciekawym kontrapunktem całości.

Wiecie co jeszcze wymyślili w tych smart – watch’ach? Gry! 

Nie jest to może Half – Life do którego mam duży sentyment ale kto z Was w dzieciństwie lubił przeprowadzać kury przez ulicę, zdobywając jajka, jednocześnie uciekając przed nadjeżdżającymi samochodami, ten przy tych gierkach będzie miał sentymentalną podróż w czasie. 

Mały detal, a jednak cieszy! 

Szybko przyzwyczaicie się do ładowania indukcyjnego tych zegarków, które ładować trzeba codziennie, jednak pełne naładowanie następuje bardzo szybko, bo potrzebujemy raptem 90 minut. 

PŁASZCZ (VINTAGE) / SPODNIE (VINTAGE) / T-SHIRT / KOSZULA / BUTY / SYGNET / ZEGAREK