LOOKBOOK #198: VINTAGE SHOES, FOSSILQ & CORDUROY JACKET

#menelskamoda

Przyznaję, nie jestem fanem sztruksu. 

Zawsze wydawało mi się, że ubrania z tego materiału nie dość, że są trudne w noszeniu, to praktycznie zawsze wyglądają źle i tanio. 

Jednak, jak mawiała moja babcia “tylko krowa nie zmiania zdania”.

Pomimo, że kurtka z tej stylizacji jest sztruksowa to spodobała mi się na tyle, że praktycznie w ogóle nie pamiętam już za co nie lubię sztruksu 😉

Poza kurtką zdecydowałem się na szare spodnie w kratę, z nogawką 7/8, ceglasty półgolf oraz zamszowe mokasyny na grubej podeszwie, które są znalezione w moim ulubionym Second – Handzie.

Dodtaki w tej stylizacji to sygnet oraz smartwatch FossilQ z dotykowym ekranem. 

Zegarek poza wspominanym dotykowym ekranem czy opcją personalizacji tarczy wzobacony jest takimi funcjami jak monitoring aktywności, zarządzanie głosem (szczególnie polecam dla fanów funkcji “OK, Google”) czy bezprzewodowe ładowanie magnetyczną ładowarką. 

Jak na klasycznego smartwacha przystało jego nadrzędną cechą jest funkcja powiadomień, o nadchodzących spotkaniach, przychodzących połączeniach czy mailach. 

Najważniejsze jednak, że w przypadku tego modelu możemy mówić o klasycznym designie, który idealnie łączy się z całością stylizacji. 

KURTKA / SPODNIE / PÓŁ-GOLF / BUTY (VINTAGE) /  SYGNET / ZEGAREK

KURTKA / SPODNIE / PÓŁ-GOLF / BUTY (VINTAGE) /  SYGNET / ZEGAREK