LOOKBOOK #132: TRAVIS

#menelstwosieszerzy

Pogoda tego lata nas co prawda nie rozpieszcza. Jednak, przyznam się szczerze, że jeszcze resztkami sił wierzę, że jeszcze żar runie z nieba w tej naszej Polsce.

A jak wiemy, nadzieja umiera ostatnia.

Ostatnie zdjęcia robiliśmy w okolicach Nocnego Marketu, jeżeli jeszcze tam nie byliście to zdecydowanie musicie nadrobić gastronomiczne zaległości!  Uznaliśmy, że otoczenie Dworca Warszawy Głównej idealnie będzie komponowało się ze streetową stylizacją.

Swego czasu, przy okazji ankiety, którą robiłem na swoim FB spotkałem się z komentarzami, że powinienem wrócić do swoich stylizacji street. Fakt, pojawiały się one trochę rzadziej, jednak street był, jest i będzie bliskim mi stylem. Nawet jak na desce rozdzielczej mojego życia wybije 5. czy nawet 6. 

Przynajmniej taką mam nadzieję!

1 2 3 4 5 6 7  9 10 11 11bw 12 12bw 13 14 15 16

 

Woskowaną, jeansową kurtkę z Pull & Bear, którą kupiłem jeszcze na wyprzedażach, połączyłem z klasycznym białym t-shirtem z ZARY oraz szarymi jeansowymi bermudami, także złapanymi podczas tegorocznych wyprzedaży. Do tego sprawdzony, czerwony full cap od New Era, białe, klasyczne Chuck’y Taylor’y od Converse, czarno – srebrny zegarek od Lars Larsen i można śmigać w miasto! 
 
zdjęcia: Mat Pawelski