LOOKBOOK #147: ICELAND DAYS

#menelstwosieszerzy

Zobaczcie jeden z edytoriali jaki przygotowaliśmy dla Was, będąc w Islandii, a dokładniej w okolicach wulkanu Eyjafjallajökull, który w 2010 roku miał swoją erupcję, skutecznie blokując ruch powietrzny w wielu krajach.

Islandia jest krajem, który w mojej ocenie należy zobaczyć. Fakt, jest to jeden z droższych krajów, swoją drogą dla nas, Polaków większość eskapad podróżniczych daje mocno po kieszeni. Całe szczęście, że jesteśmy obrotnym narodem i przy dobrym zaplanowaniu podróży, jesteśmy w stanie znacząco obniżyć koszt różnych wypraw.

My, podczas tej podróży zdecydowaliśmy się na wynajęcie samochodu, który dawał możliwość spania w nim. Jest to o tyle dobre zagranie, że w Islandii praktycznie wszędzie jesteś w stanie się zatrzymać i przenocować.

Jest tam ogromna ilość kempingów, z dostępem do bieżącej wody, kuchni, czy nawet wi-fi. Dlatego też opcja z samochodem była najlepszą jaką mogliśmy podjąć.

Jeżeli chodzi o samą stylizację, zieloną kurtkę połączyłem z brązowymi spodniami, o kroju regular. Do tego wełniany sweter, żółte CAT’y i kraciasta koszula.

_dsc0565-edit _dsc0390-edit _dsc0516-edit _dsc0326-edit _dsc0418-edit _dsc0532-edit _dsc0394-edit _dsc0360-edit _dsc0399-edit _dsc0376-edit _dsc0562-editzdjęcia: Mat Pawelski