Wydałem swój drugi singiel: Plastikowy Spokój [VIDEO]

#menelskiemysli

Pamiętam, że kiedy puściłem utwór “Plastikowy spokój” jednej ze swoich znajomych zadała mi pytanie: “Gdzie Ci to będą grali?” 

Dzięki Bogu już go grają! Co więcej, singiel trafił już do Plebiscytu Najbardziej Chilloutowego utworu roku 2017 Radia ChilliZet! 🙂

Swoją drogą, będzie mi bardzo miło, jeżeli zechcesz na niego zagłosować (raz dziennieTUTAJ! 🙂

Wracając do teledysku: Żyjemy w świecie “plastikowych emocji”, substytutów miłości, szacunku, odwagi, wolności. Niby odmieniamy te słowa przez wszystkie przypadki, to jednak przyznacie, że jak to mówi mój znajomy, kiedy naciska się przycisk “sprawdzam” to wynik jest często negatywny.

Kiedy pisałem ten numer dużo myślałem o własnej odwadze życia dopasowanego pod moje dyktando. Umiejętności prowadzenia życia tak jak sam czuję. 

W tamtym momencie ten kawałek nie miał jeszcze frazy “Plastikowy Spokój”, ona pojawiła się dopiero kiedy spotkałem się z Tomkiem Busławskim aka. Buslav, z którym “zamknęliśmy” tę piosenkę. 

Podobną historię chcieliśmy przedstawić w klipie. Kiedy razem z Bartem Pogodą myśleliśmy o tym gdzie moglibyśmy tę historię ulokować, pomyśleliśmy o Mołdawii. 

I to właśnie w Kiszyniowie toczy się historia dwójki bohaterów, granych przez Lię Sinchevici i Igora Babiaca.

Jeżeli jeszcze jej nie widzieliście – zróbcie mi tę przyjemność i naciśnijcie PLAY!