LOOKBOOK #179: ZDOBIONA KATANA JEANSOWA, BIAŁE SPODNIE I T-SHIRT

#menelskamoda

Mówią, że prawdziwy mężczyzna się różu nie boi.

Ja do tego dodałbym także ręcznie naszywane zdobienia, jakie możecie zobaczyć na katanie z mojej stylizacji.

Z moją odwagą w noszeniu niektórych ubrań jest trochę tak, jak z nauką chodzenia. Na początku dość niepewnie patrzyłem na tych bardziej odważnych, z biegiem czasu, nabywając wprawy, zrozumiałem, że mężczyzna nawet w cekinowej kurtce może wyglądać jak facet. Jednocześnie zdaję sobie sprawę, że to tylko moja subiektywna ocena, i zapewne znajdzie się nie jedna osoba dla której takie połączenie nie będzie niczym męskim. 

Trzymając jednak sztamę z własną męskością nauczyłem się tego, że męskie jest to co siedzi w środku faceta, a nie to co aktualnie się na nim znajduje.

Nie mówię tym samym, że feminizacja mody dla mężczyzn nie godzi w postrzeganie tego co męskie a co męskie nie jest, i raczej nie doczekacie dnia w których Menel będzie tworzył stylizacje w butach na obcasie i zwiewnych sukienkach. Jednak granica mojego postrzegania i elastyczności w tym co noszę jest tym dalsza, im pewniej umiem „chodzić”.

Dzisiejsza stylizacja, poza ręcznie wyszywaną kataną z kolekcji H&M Conscious, która jest głównym punktem stylizacji, jest bardzo prosta. 

Jest to połączenie biały, klasycznych jeansów, szarego, lnianego t-shirtu i zamszowych mokasyn. Wszystko „spięte” dodatkami w postaci okularów i metalowych bransolet. 

KATANA / SPODNIE / T-SHIRT / MOKASYNY / OKULARY / BRANSOLETY